AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Zwycięstwo w plastycznym konkursie wojewódzkim

opublikowane: 10 gru 2014, 11:04 przez Web master

W dniu 9 grudnia 2014r. w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie odbyło się uroczyste zakończenie konkursu „Bezpieczne Wakacje 2014r.”, organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie.

Wcześniej jury wybrało najlepsze z prac, w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie oceniane prace zwyciężyły wcześniej w etapach powiatowych konkursu. Nagrodzono najlepsze prace plastyczne, a także najlepsze profilaktyczne spoty filmowe. Zwracano uwagę na różnorodność technik ich wykonania, ale oprócz wartości artystycznej ważny był również przekaz - bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji.

Uczennica III klasy Szkoły Podstawowej im. Macieja Rataja w Lisowie Luiza Kiełtyka zajęła III miejsce w kategorii wiekowej 7-9 lat.

Nagrody i dyplomy okolicznościowe wręczali: insp. Andrzej Sabik - Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, Jacek Wojtas - Podkarpacki Kurator Oświaty, Łukasz Kosiba z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie. Nagrodę specjalną wręczył Dyrektor Muzeum Okręgowego w Rzeszowie Bogdan Kaczmar.

W imieniu jury o najlepszych pracach opowiedział Jan Krawiec z Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie. W uroczystości uczestniczył także podinsp. Piotr Kluz - Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz koordynatorzy konkursu - podinsp. Alina Pieniążek, podinsp. Krzysztof Piskor i Dorota Musz z Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie.

Zwyciężczyni gratulujemy!

Comments