AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Wyróżnienie w konkursie na "Bloga miesiąca SKO"!

opublikowane: 12 maj 2015, 12:47 przez Patrycja Hajduk   [ zaktualizowane 12 maj 2015, 14:08 ]

Z wielka radością informujemy wszystkich wszystkie osoby wspierające nasze SKO, że prowadzony przez nas blog otrzymał od Komisji Konkursowej wyróżnienie za szczególną aktywnością w zakresie promowania idei przedsiębiorczości oraz programu SKO.

Znaleźliśmy się w gronie pięciu wyróżnionych szkół - nasz blog został zauważony wśród 563 innych !!!

Konkurencja jest ogromna, tym bardziej cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Oto wyróżnione szkoły:

SKO Mirachowo
SKO Lisów

SP Nielepice

SKO SP 2 Rabka Zdrój

Oszczędzamy z SP20

Zasady konkursu:

1.Blogi oceniane są na podstawie „Rankingu najbardziej lubianych Blogów”, w którym pozycja uzależniona jest od  liczby ocen „podoba mi się” przyznanych przez internautów odwiedzających dany Blog.

2.W każdym z etapów spośród 10 Blogów, które zdobyły największą liczbę głosów w „Rankingu najbardziej lubianych blogów” i nie zostały nagrodzone w poprzednich Etapach wyłonieni zostaną 3 laureaci -  blogi, które wygrywają laptopa dla szkoły

3.Wyłonienia laureatów na każdym z etapów (spośród 10 Blogów o największej liczbie punktów w rankingu oddawanych  przez internautów głosów) dokona Komisja Konkursowa w zależności od liczby punktów otrzymanych w związku z oceną Bloga przeprowadzoną w oparciu o następujące kryteria:

- oryginalność i różnorodność przedstawionych na Blogu działań edukacyjnych związanych z działalnością SKO – 0-10 pkt,

- pomysłowość w zbieraniu środków na SKO – 0-10 pkt,

- promocja SKO i współpraca ze społecznością lokalną – 0-10 pkt.

Maksymalna możliwa do uzyskania liczba punktów wynosi 30.

 4.Na każdym z etapów Komisja Konkursowa może przyznać dodatkowo maksymalnie 3 wyróżnienia w postaci zestawu upominków - gadżetów promocyjnych z logo SKO dla uczestników (szkół), spoza grona laureatów, danego etapu, którzy wykazali się szczególną aktywnością w zakresie promowania idei przedsiębiorczości oraz programu SKO.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym szkołom! Dobra robota!!!

Bardzo cieszymy się z sukcesu i prosimy wszystkich o wspieranie naszego bloga - komentowanie wpisów, głosowanie na poszczególne wpisy i na całego bloga. 

Mamy nadzieję, ze pomożecie nam współtworzyć bloga i wspólnie promować ideę przedsiębiorczości. Wszystkich chętnych do pracy w naszym blogowym zespole prosimy o zgłaszanie się do szkolnych opiekunów SKO.

Comments