AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Wiadomości z maja

opublikowane: 17 wrz 2012, 09:59 przez Web master

Zawody sportowe

W dniu 21 maja 2012 roku, odbyły się zawody sportowe na poziomie gminnym w czwórboju i trójboju. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów - 6 chłopców i 6 dziewcząt w składzie: Danuta Kamińska, Katarzyna Warchoł, Natalia Dąbrowska, Alicja Kołodziej, Patrycja Janusz, Wiktoria Furmanek, Szymon Filus, Ireneusz Kozioł, Krystian Kamiński, Łukasz Biernacki, Miłosz Szczygieł i Kamil Podkulski. Dziewczyny zajęły II miejsce, a chłopcy III.

W dniu 22 maja 2012 roku, odbyły się zawody lekkoatletyczne w Trzcinicy. Z naszej szkoły pojechały dziewczęta w składzie: Danuta Kamińska, Patrycja Janusz, Natalia Dąbrowska, Alicja Kołodziej, Katarzyna Warchoł, Wiktoria Furmanek. Nasza drużyna zajęła IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

OBUT – Badanie Umiejętności Trzecioklasistów

Dnia 22 maja uczniowie klasy III podobnie jak wiele innych klas III w Polsce wzięli udział w badaniu umiejętności i wiadomości. Była to druga edycja dobrowolnego badania organizowanego przez CKE w porozumieniu z MEN.

Uczniowie uzupełniali arkusze z języka polskiego i matematyki. Na każdy test mieli po 40 minut. Badanie było trudne, ale uczniowie podołali temu zadaniu.

Dzień Mamy i taty

Dnia 25 maja jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, którą przygotowali najmłodsi uczniowie – przedszkolaki. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz przedstawiły inscenizację. Maluchy wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Życzymy wszystkim rodzicom wszystkiego najlepszego.

Uwolnić odblaski

Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego ogłosił w maju konkurs plastyczny dla klas I „Uwolnić odblaski”.

Celem tego konkursu było podnoszenie świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w szczególności wykształcenia nawyku noszenia odblasków oraz rozpoznawania i tym samym unikania zagrożeń na drodze.

Nasze pierwszaki chętnie wzięły udział w tym konkursie, a najciekawsze prace zostały odwiezione do Jasła.

Comments