AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Spotkanie z Mikołajem…

opublikowane: 12 lut 2014, 02:50 przez Beata Rogowska   [ zaktualizowane 12 lut 2014, 02:51 ]

Spotkanie z Mikołajem…

Choć śnieg nie padał i reniferom odrobinę trudniej dojechać do nas, a ranek przywitał nas gołoledzią i porywistym wiatrem i naprawdę martwiliśmy się, że przez taką pogodę Mikołaj do nas nie dotrze, to mieliśmy nadzieję, że przecież żadna to przeszkoda dla prawdziwego Świętego Mikołaja. No i dotarł! Ho ho ho!

Kiedy pojawił się w drzwiach szkoły dzieci witały go z uśmiechem na twarzy oraz lekkim niedowierzaniem. Przedszkolaki i uczniowie klas I, II i III zebrali się w sali gimnastycznej, aby wraz ze Świętym Mikołajem obejrzeć przedstawienie przygotowane przez starszych kolegów. Po występie nasz gość opowiedział parę słów o sobie i sprawdził czy dzieci były grzeczne przez cały rok, ale przecież w naszej szkole są same grzeczne dzieciaki! Na wszystkie pisane i wysłane listy do krainy Świętego Mikołaja, adresat odpowiedział wspaniałymi prezentami, wymarzonymi, wyczekanymi i wręczanymi przez najsłynniejszego mieszkańca podbiegunowego koła.         
            Spotkanie z  Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne. Następne odwiedziny dopiero za rok, ale już nie możemy się ich doczekać.

Comments