AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Spotkanie z iluzjonistą

opublikowane: 29 paź 2012, 10:59 przez Web master

W świat magii i iluzji przeniósł wszystkich uczniów występ magika, który odbył się w naszej szkole 12 października 2012 r. Wszyscy z uśmiechami na twarzach i ogromnym zainteresowaniem obserwowali zabawne show pod nazwą „Nauka z pasją”.

Występ rozpoczął się pokazem żonglerki. Później iluzjonista wybrał kilku uczniów, którzy dzielnie asystowali w trakcie różnych sztuczek i zabaw np.: z kartami, ze sznurkiem, z kolorowymi chustami oraz podczas zabawy „Randka w ciemno”. Wielu uczniów uważnie przyglądało się wszystkim sztuczkom oraz lekcji iluzji i być może w przyszłości wykorzystają niektóre z tych umiejętności.

Iluzjonista zaprosił do zabawy najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, które z ogromnym zaangażowaniem opowiadały „komiczną” wersję bajek oraz pomagały artyście w sztuczkach z kulami wędrującymi po chuście i w sztuczce ze znikającą wodą. Na koniec tego niezwykłego występu magik zaprezentował wszystkim, jak można wyczarować niezwykłe zwierzęta z kolorowych balonów. Wszyscy uczniowie byli pod wielkim wrażeniem kunsztu sztuki iluzjonistycznej. Każdą sztuczkę nagradzali gromkimi brawami.

Comments