AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Ferie zimowe 2012

opublikowane: 22 kwi 2012, 11:26 przez Web master

W dniach 30 stycznia – 13 lutego szkoły województwa podkarpackiego odpoczywały na feriach. Mroźna pogoda nie sprzyjała wypoczynkowi na dworze, ale przy odrobinie wyobraźni i dobrych chęci nikt się nie nudził.

Nasza szkoła zorganizowała w pierwszym tygodniu dyżury, podczas których można było korzystać z różnorodnych zajęć. Kto chciał zostać w domu, spędzał czas przy książce, komputerze czy telewizorze. Na krótko można było wyjść pojeździć na sankach, nartach i łyżwach. Ciekawym pomysłem okazały się też spotkania w rodzinnym gronie.

Wielu uczniów klasy VI wyjechało na ten oczekiwany okres do swoich rodzin, przyjaciół lub po prostu by odpocząć. Niektórzy nudzili się w domu, grając na komputerze, oglądając telewizor, a także (prawdopodobnie) czytając lektury, ucząc się.

Podczas śnieżnych dni niektórzy pomagali rodzicom lub opiekunom w odśnieżaniu. Ci uczniowie, którzy posiadają młodsze rodzeństwo zabierali je na dwór, przypominając sobie zalety i uroki dzieciństwa. Niektóre koleżanki wyjeżdżały na narty do Krynicy. Zainteresowani pływaniem wyjeżdżali na basen. Przy domach często można było zobaczyć duże bałwany.

Comments