AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Dzień Otwary Szkoły

opublikowane: 8 cze 2015, 13:45 przez Web master   [ zaktualizowane 8 cze 2015, 13:58 ]

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się „Dzień otwarty”. Zorganizowany został   przy współudziale rodziców,  nauczycieli, uczniów, a także pracowników szkoły. Okazją do tego typu spotkania był  Dzień Dziecka.

Celem takiej imprezy jest integracja całej społeczności szkolnej oraz środowiska lokalnego. Na tę uroczystość zapraszani są: rodziny, znajomi uczniów, jak również partnerzy, sponsorzy, współpracownicy szkoły. Uroczystość rozpoczęła   pani Dyrektor. Następnie zgromadzeni goście obejrzeli na szkolnej scenie występy artystyczne przygotowane przez naszych kolegów i koleżanki. Uczniowie każdej klasy zaprezentowali umiejętności, talenty, pochwalili się swoimi zdolnościami. 

Po tym ponadgodzinnym, pełnym wrażeń występie w związku ze zbliżającą się burzą występy zostały przerwane a  publiczność została zaproszona na dalszą część imprezy oraz zachęcona do korzystania z licznych atrakcji przygotowanych na szkolne święto. Na boisku stanęłyogromne, dmuchane zjeżdżalnie, na których wszystkie dzieci mogły w tym dniu bawić się bez ograniczeń, co sprawiło im ogromną radość. Nieco starsi i odważniejsi jeździli na quadach oraz uczestniczyli w zawodach strzeleckich. Do

dyspozycji dzieci były również: sala przedszkolna, ogródek szkolny, sala komputerowa z tablicą interaktywną. Kolejne atrakcje to rozgrywki sportowe dla chętnych rodziców, malowanie twarzy.

Nie można zapomnieć także o bogatym bufecie, gdzie było pyszne ciasto, hamburgery, kawa, herbata, a także sklepik szkolny z przeróżnymi smakołykami. Wszyscy przybyli goście mogli oczywiście zakupić cegiełkę z niespodzianką na rzecz rozwoju szkoły. Natomiast na uczniów czekała jeszcze jedna niespodzianka – dyskoteka na sali gimnastycznej


Comments