AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Dzień Babci i Dziadka w szkole

opublikowane: 12 lut 2014, 03:15 przez Beata Rogowska   [ zaktualizowane 12 lut 2014, 03:53 ]

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.                    

  W Szkole Podstawowej w Lisowie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, zarówno dla dzieci, jak i zaproszonych gości. Dnia 6 lutego 2014r. przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na godzinę 13.00, kiedy mogły zaprezentować przybyłym swoje liczne talenty. Dla wszystkich gości, dzieci wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały program artystyczny, były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Ponad to dzieci przedstawiły zabawną inscenizację ”Rozmowa z dziadkiem”. Po występie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami. Były to piękne kwiaty w kolorowych wazonikach oraz ramki ze zdjęciami swoich wnuków.

Dla miłych gości rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowali poczęstunek: ciasto, kawę, herbatę oraz wędliny i sałatki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i tance, mogły podziękować kochanym babciom i dziadkom za miłość oraz trud włożony w ich wychowanie
Comments